Provider

Dodavatel konektivity je firma Internext2000

Zaměřuje se na poskytování spolehlivého připojení k internetu podnikatelům a organizacím. Společnost se specializuje na tuto oblast telekomunikací již od roku 1996. Je členem evropské organizace RIPE, sdružení NIX.CZ a zároveň jedním z předních českých poskytovatelů.

INTERNEXT 2000 je jediným ISP operujícím v celém regionu Zlínského kraje.
Společnost zaměstnává 14 pracovníků ve dvou obchodně-technických centrech. Zaměřuje se výhradně na poskytování služeb a dosahuje ročního obratu 40 mil. Kč. Provozuje vlastní technologicky vyspělou síť s využitím špičkové telekomunikační techniky a zákazníkům nabízí široké portfolio služeb.

Důraz klade na využití nejnovějších technologií za dostupnou cenu, bezpečnost provozu a kvalitní zákaznický servis. Zabývá se též zpracováním reklamních prezentací a vývojem aplikací pro elektronické obchodování na internetu.

Dosáhla několika významných úspěchů :

Vybudovala vlastní páteřní síť zlínského kraje v koordinovaném frekvenčním pásmu 18-38 GHz nezávislou na jiných operátorech.

Zajistila bezkonkurenční napojení této sítě do Prahy kapacitou až 1 Gbit/s. Toto garantované a zálohované připojení slouží pouze jejim zákazníkům.

Získala licenci k provozování sítě v pásmu 3.5 Ghz. Její zákazníci mají stabilní spojení, nerušené provozem ve veřejném pásmu.


Oficiální stránky firmy najdete na adrese: www.internext.cz
© wifi.topolna.cz
Powered by ProWEB CMS